Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
ENG 0 Ulubione

Wielopokoleniowa tradycja

Jej początki sięgają roku 1900, kiedy to członkowie rodziny Mokryszów stali się właścicielami sklepu kolonialnego w małej miejscowości Dobra na terenie dzisiejszych Czech.

W 1990 roku wnuk pierwszego właściciela – Kazimierz Mokrysz przekazał przedsiębiorstwo swojej żonie – Teresie Mokrysz. Nastąpiła wówczas zmiana nazwy firmy na Mokate, które jest akronimem trzech słów: MOkrysz-KAzimierz-TEresa.

Grupa Mokate

Stawiamy na ciągły rozwój.

Obecnie Grupa Mokate składa się z kilku przedsiębiorstw działających w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, Wielkiej Brytanii, RPA i Dubaju, które eksportują swoje produkty do prawie wszystkich krajów na świecie. Firma posiada trzy zakłady produkcyjne – w Ustroniu, Żorach i czeskich Voticach.

Przychody Mokate sięgają blisko miliarda złotych rocznie, a 60 proc. z nich pochodzi z rynków zagranicznych. W firmie pracuje ponad 1500 osób na całym świecie. Do najbardziej znanych marek Mokate należą: LOYD, Mokate, Minutka, Marilla, Marizzi, Alpino, Babcia Jagoda.

Nasze produkty

Jesteśmy dumni, że nasze portfolio ciągle się rozwija i możemy Wam dostarczać coraz to bardziej zaskakujących smaków i aromatów. Dbamy o to, aby nasze produkty były zawsze najwyżej jakości. Troskę o Was, jako naszych klientów to nasze priorytetowe zadanie. Cieszymy się, że możemy być świadkiem cudownych, rodzinnych chwil. Że to nasza kawa pobudza Was do działania od rana, a wieczorna herbata pozwala się zrelaksować. 

Sklep Mokate zapraszamy Państwa na doskonałą kawę.

Pragniemy, aby szlachetne walory kawy ziarnistej Mokate stwarzały przestrzeń do miłych rozmów, wzbogacały chwile radości, inspirowały do snucia marzeń. Kubek Kawy to niezbędny punkt dnia dla wielu z Nas. Mokate to nie tylko ziarno. To doskonałe cappuccino, które tworzymy dla Was od lat! Daj się zaskoczyć i poznaj nasze wszystkie kawowe produkty.

Czy wspominaliśmy o naszej wyjątkowej miłości do herbat? Każda tworzona jest z niezwykłą pasją, którą czuć w każdym łyku tego niezwykłego naparu. Niebywałe smaki, aromaty, które zachwycą wszystkich. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tworzymy ją dla Was! 

Pochodzenie ziarna

Staranna selekcja ziaren pozwala nam zaproponować produkty najlepszej jakości.

MOKATE współpracuje od wielu lat z najlepszymi plantacjami z całego świata gdzie uprawą kawy zajmują się od wieków całe rodziny, dla których praca jest pasją. Wysokie położenia pól sprawia, że ziarno ma wyjątkowe właściwości smakowe.

Sklep Mokate to zawsze udane zakupy

Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego sklepu - znajdź swoje ulubione produkty!

Menu
Menu
ENG
Filtrowanie

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się