Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
ENG 0 Ulubione

Koszty dostawy

Zamawiający w każdej chwili może sprawdzić etap realizacji złożonego zamówienia.

Wystarczy zalogować się na swoje konto, by sprawdzić aktualny status zamówienia oraz wykaz zamówionych produktów. Nasz Zespół  dołoży wszelkich starań, aby czas oczekiwania na przesyłkę od chwili złożenia zamówienia (lub wpływu środków na konto przy przedpłacie) był jak najkrótszy. Jednak ze względu na korzystanie przy realizacji przesyłki zamówienia z firm zewnętrznych, czas realizacji może ulec wydłużeniu - w takich przypadkach dostaną Państwo informację drogą elektroniczną.

Mokate Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do weryfikacji zamówienia. W tej sytuacji zostanie wysłany dodatkowy mail z prośbą o potwierdzenie nowego zamówienia. Wszystkie zamówienia dostarczane są za pośrednictwem niżej wymienionych firm kurierskich. Maksymalna masa jednej paczki wynosi 30 kg. Realizacja zamówień o większej masie następuje poprzez wysyłkę odpowiedniej liczby paczek.

Darnowa przesyłka od 100zł w przypadku InPost

od 150zł Kurier DPD oraz DHL

od 200zł pobranie DHLKurier DPD - koszty i czas wysyłki zamówienia
Wysyłka kurierska DPDPłatność online
Koszt dostawy: 14,00 zł
Czas realizacji: 2 dni robocze
Inpost paczkomaty - koszty i czas wysyłki zamówienia
Inpost paczkomatyPłatność online
Koszt dostawy: 14,99 zł
Czas realizacji: 2 dni robocze


Kurier DHL - koszty i czas wysyłki zamówienia
Kurier DHLPobranie
Koszt dostawy: 16,00 zł
Czas realizacji: 2 dni robocze
Kurier DHLPłatność online
Koszt dostawy: 14,00 zł
Czas realizacji: 2 dni robocze


Metody płatności

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary:

  • karta płatnicza lub przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności przelewy24.pl, obsługiwany przez firmę PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy)
  • gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia).
Menu
Menu
ENG
Filtrowanie

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się