Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
ENG 0 Ulubione

Yerba Mate to herbata o długiej i bogatej historii. Napar ten produkowany jest z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Jej renoma jako napoju leczniczego zaczęła się rozprzestrzeniać w całej Ameryce Południowej, a w końcu stała się popularna również w Europie. Dziś Yerba Mate w saszetkach nadal jest czczona za swoje zdrowotne właściwości

Yerba Mate w saszetkach – w Mokate znamy najlepsze herbaty 

Ostrokrzew paragwajski to roślina, występująca naturalnie w Ameryce Południowej. To właśnie dzięki jego listkom i gałązkom, które zaparzamy gorącą wodą, możemy cieszyć się Yerba Mate w saszetkach. Ten gatunek jest krzewem subtropikalnym, rośnie tam, gdzie ilość opadów w stosunku rocznym nie przekracza 1200 mm. Rośnie on dziko w swoim naturalnym środowisku lub jest uprawiany w tradycyjny sposób w celach przemysłowych w warunkach zbliżonych do macierzystych.

Ludzie w każdym wieku piją napój, jakim jest herbata Yerba Mate i jest to często wspólny rytuał. Yerba Mate zaparza się przy użyciu luźnych listków i gorącej wody. Tradycyjnie pije się ją z tykwy za pomocą metalowej słomki. Niektórzy dodają do Yerba Mate w saszetkach cukier lub inne substancje słodzące. Inni dodają zioła lub przyprawy, takie jak mięta lub werbena cytrynowa. Mate można pić na gorąco lub na zimno. Jest bogata w kofeinę, teofilinę, teobrominę i ma wartości odżywcze. Uważa się również, że ma właściwości lecznicze. Mate zawiera witaminy A, C i E, a także minerały, w tym potas, magnez i mangan. Picie Yerba Mate jest często okazją do spotkań towarzyskich.

Yerba w saszetkach – aromatyczna herbata o odżywczych właściwościach 

Nie ma nic lepszego od odrobiny Yerba Mate w saszetkach, aby pobudzić Cię do działania o poranku. Czy wiesz, że ten popularny południowoamerykański napój może być również stosowany jako naturalny afrodyzjak? To prawda, Yerba mate zawiera związki, które są znane z tego, że zwiększają poziom energii i poprawiają samopoczucie. Ponadto, mate zawiera duże ilości witamin i minerałów, które mogą pomóc zwiększyć przepływ krwi i krążenie.

To naprawdę niesamowite, co Yerba Mate w saszetkach może zrobić dla ludzkiego organizmu. Nie tylko dostarcza wielu witamin i minerałów, ale także zawiera antyoksydanty, aminokwasy i inne związki, które wykazują niezliczone korzyści zdrowotne. Potrafi likwidować odczuwalne skutki zmęczenia, posiada zdolność regulowania ciśnienia krwi, wpływa na poprawę samopoczucia, ujędrnia skórę, polepsza prace układu odpornościowego oraz wiele więcej. W związku z tym, że cały czas publikowane są nowe badania, wydaje się, że lista korzyści płynących z picia Yerba Mate będzie się stale powiększać. Jeśli więc szukasz sposobu na poprawę swojego zdrowia, kup Yerba Mate w saszetkach w naszym sklepie Mokate!

Yerba mate – saszetki, które możesz zabrać wszędzie! 

Picie Yerba Mate w saszetkach jest bardzo wygodne, na przykład w miejscu pracy. Dzięki takiej formie nie potrzebujemy specjalnego zestawu do picia tej herbaty. Specjalne naczynko do picia Yerba Mate w formie suszu może być bardzo drogie, dlatego wychodzimy naprzeciw tym problemom i oferujemy Yerba Mate w saszetkach, która możesz spokojnie pić w miejscu pracy. Do zaparzania Yerba Mate w saszetkach potrzebujemy tylko kubek oraz gorąca wodę. Picie takiego naparu nigdy nie było aż tak wygodne! Do smaku można tę herbatę słodzić bądź dodawać zioła.

Zaparzamy napary nie tylko po to, aby zostać pobudzonymi, ale także poprawić trawienie. Napar z suszu Yerba Mate może wywierać pozytywny wpływ na regulacje pracy żołądka oraz wątroby. Yerba Mate w saszetkach to wspaniały wybór dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia. Łatwy sposób zaparzania suszu to jej dodatkowy plus. Herbaty w saszetkach mają takie same właściwości jak te liściaste. Do zaparzania nie potrzebujesz za to nic, poza kubkiem i wrzątkiem. Korzyści wynikające z picia Yerba mate w saszetkach są szczególnie odczuwane przez osoby pracujące umysłowo. Mogą ją stosować osoby z nadwagą, studenci, uczniowie, osoby starsze, a nawet kobiety w ciąży! Nie zastanawiaj się dłużej, zrób zakupy w naszym sklepie internetowym 

Menu
Menu
ENG
Filtrowanie

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się